![Αβραμίδης Αναστάσιος](https://www.trikalarestart.gr/wp-content/uploads/images/ypopsifioi/topiko-trikalon/avramidis-anastasios.jpg)
Τοπική Κοινότητα Δήμου Τρικκαίων
Αβραμίδης Αναστάσιος
Υπάλληλος ΔΕΥΑΤ
Ο Αναστάσιος Αβραμίδης γεννήθηκε το 1967 στα Τρίκαλα όπου και μεγάλωσε. Τελείωσε το Γ’ Γενικό Λύκειο Τρικάλων. Εργάζεται στη ΔΕΥΑ Τρικάλων εδώ και 33 χρόνια, από τα οποία τα τελευταία 4 ως Προϊστάμενος Εσόδων.
Είναι μέλος της Ευξείνου Λέσχης Ποντίων και Μικρασιατών νομού Τρικάλων της οποίας έχει διατελέσει Αντιπρόεδρος. Είναι παντρεμένος με τη Φωτεινή Μπαζαλή η οποία εργάζεται στο νοσοκομείο Τρικάλων.